Dále doporučujeme, inspirace pro volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, Dopravní značení, multimédia, humor, Wayne Rooney, zadarmo, weby, V, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, Online hry zdarma, Pozadí na plochu PC, výukové pomůcky, Webové online testy zdarma

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Informace, inspirace pro volný čas

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, dodatkové tabulky apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, výukové pomůcky atd.

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma . Naleznete zde Hry na vaření a smažení, Logické, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Pro dívky, Strategie, Střílečky, Závodní, Oddechové, Klasické, Sportovní, Vánoční online hry, Karetní a podobně.

Keywords:odkaz, Nejhranější hry online, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přehled zkratek a akronymů, Střední Amerika, hyperlinky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Skvělé hry online zdarma, , Slovník pojmů Co je to?, Biografie známých osobností, počítače

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako jídlo, stavebnictví, chemie, nemoce, internet, psychologie, ekonomie a ekonomika, sport, český jazyk, politika, latina, zkratky, lékařství a medicína, příroda, cestování, matematika, bankovnictví, nástroje, rostliny, různé, počítače, filozofie, hardware, materiály atd.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Super online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Brutální krvavé hry, Strategie, Hry pro děti, Postřehové hry, Sportovní hry, Logické hry, Akční hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Karetní hry a tak dále.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, herci a herečky, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Češi, New York Rangers, Prezidenti ČR, Zpěvák, Podnikatel, Básníci, Vojáci, Olympiáda, Avangard Omsk, Nežijící, Závodník, Upálen, Esejista, Slovák, Miliardář, Scénárista, Olympijští vítězové, Žijící, New Jersey Devils, Překladatel, Archivář, Básník, Dramatik, Pedagog, Pittsburgh Penguins, Renesance, Česká královna, Florida Panthers, Druhá světová válka, Itálie, Vražedkyně, Rakušan, Náboženství, Textařka, Egypt, Husité apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Vše o Vánocích, Fotbalista Fernando Torres, webové stránky, linky, Prapory českých měst, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, internetové stránky, Federace USA, zajímavosti, internet

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Webové online testy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Náš tip, inspirace pro volný čas

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Tapety na PC zdarma ke stažení - obrázky ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC zdarma ke stažení. vhodné pro PC, počítač, displej, mobilní telefon, notebook, monitor, phablet, ultrabook, smartphone, mobil, tablet a pro operační systémy Android, BlackBerry OS, SUSE Linux, OSX, Windows 7, Windows XP, Windows Server 2012, Linux Mint, Mac, Windows Me, Linux Fedora. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní wallpapery, free wallpapers, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, motorky, sportovní a závodní auta, zvířata, Formule 1, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně. Stahujte ve velikostech Full HD 1080x1920, 800x600, 1200x1920, 360x720, 1280x960, 3200x1800, 1280x720, 1600x900, 1440x900, 1440x960, 2048x1536, 1920x1200, 2048x1080, 1920x1080, 412x846, 800x1280 atd.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, Matematické testy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Klíčová slova: tipy, info, webovky, Fantasy tapety, Staré hry online, kuriozity, Online životopisy, biografie, Omalovánky zdarma ke stažení, Vánoční magazín, školství, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Webové online testy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země východní Asie, státy Blízkého východu, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, státy jižní Ameriky apod.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií okresy České republiky, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, hudební zkratky, měny, geocaching, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva apod.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Tapety na PC zdarma ke stažení, Dopravní značky, V, Státní prapory všech zemí, Grenada, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, V, zábava, Slovník pojmů Co je to?, odkazy, zeměpis, Webcam model,

Několik fórů na závěr. Vtip Vzkaz: Za 5 minut jsem z5... A jestli ne, tak si to přečti znovu.

Stížnost na hokejového sudího: „Při práci si neustále píská!”

Proč se homosexuál celý natěšený žene do supermarketu? V počasí říkali, že má přijít teplá fronta.

Další odkazy:

Naše tipy
Plzeňské památky, atrakce a pivo
Doporučené odkazy
Svatební blahopřání a texty
Partnerské weby
Luis Suárez
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky - dinosauři
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.