Dále doporučujeme, informace a zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, obecné zkratky, fyzikální jednotky, státy usa, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, země EU, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti apod.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, evropské země a státy, země střední Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země Severní Ameriky apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Síť, informace a zábava

Vtipné texty, černý humor, ftipy, vtipy, vtípky, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, černý humor, ftipy, vtipy, vtípky, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o Bohu, O Slovácích, O Němcích, O škole, O manželství, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O ženách, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, O mužích, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O Somálcích, Frky ze života, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Klíčová slova: školství, Přehled zkratek a akronymů, odkazy, zajímavosti, Plenty of Fish, Přehled přípon a koncovek souborů, tipy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vánoční pokrmy, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, V, Městské a obecní prapory obcí ČR, webovky

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií lékařství, filozofie, věda, školství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, umělci, podnikání a podnikatelé, národnost, profese a zaměstnání, křesťanství, zločin a právo, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, poruchy, nadpřirozené osoby, mytologie, politika, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, fikce a fantasy atd.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Informace, informace a zábava

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Nej hry online

Zahrajte si nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Sportovní hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Střílečky, Relaxační hry, Adventury, Animace, Hry pro děti, Akční hry, Strategie, Pro dívky, Logické hry a tak dále.

Keywords:Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Adventní magazín, URL, Stručný encyklopedický slovník, Online hry zdarma, linky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Webové online testy zdarma, Juventus Turín, Biografie slavných osobností, Online hry zdarma, humor

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, odkaz, Federace USA, Obrázek Domina, cestování, internet, Wallpapers na plochu počítače, Descarga de música, Vlajky měst České republiky, hyperlinky, Vlajky států USA, počítače

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, hudební zkratky, měny, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, geocaching, obecné zkratky, týmy NHL, politické strany a hnutí, země EU, okresy České republiky apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, zahraniční značky, výstražné značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení apod.

Internet, síť, informace a zábava

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Free game online hry

Zapařte si free game online hry. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Logické, Akční hry, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Webové online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme webové online hry zdarma Vybírejte z kategorií Vánoční online hry, Klasické, Karetní, Strategie, Bojové online gamesy, Oddechové, Závodní, Logické, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Pro dívky, Sportovní, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, webové stránky, info, Přáníčka nejen k narození dítěte, PC pozadí pro Windows, doporučujeme, internetové stránky, Kam na výlet?, Webové online hry zdarma, volný čas, Nej hry online

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, hudební zkratky, měny, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, geocaching, obecné zkratky, týmy NHL, politické strany a hnutí, země EU, okresy České republiky apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, zahraniční značky, výstražné značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení apod.

World wide web, internet, informace a zábava

Tapety do mobilu - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety do mobilu. doporučujeme pro smartphone, mobil, obrazovka počítače, displej, počítač, PC, mobilní telefon, notebook, phablet, tablet, monitor a pro operační systémy Windows Server 2012, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Android, BlackBerry OS, Slackware, OSX, Windows XP, Mac, Windows 98, Windows 2000. Full HD tapety na PC zdarma z kategorií rostliny, voda a bubliny, auta, wallpapery, hudební tapety, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, zvířata, letadla, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, operační systémy, Windows. Dostupné velikosti jsou 1280x800, 1440x960, 1280x960, 2560x1600, 1280x854, 1200x1920, 1600x1200, 1024x600, 1152x1920, 1920x1440, 360x640, Full HD 1080x1920, HD 1280x720, 1680x1050, 1536x2560, hi res 2560x1920 atd.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako náboženství, sport, nápoje, mapy, muži, ženy a dívky, nástroje a přístroje, věda, dopravní prostředky, květiny, auta, přístroje, ptáci, osobnosti a lidé, zvířata, ovoce, jídlo a nápoje, zelenina, hudba, smajlíci a emotikony, symboly, hmyz, Vánoce a Advent atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: zábava, Nejhranější online hry zdarma, zdroje informací, zadarmo, pro děti, Antistresové omalovánky, Vše o Vánocích, multimédia, zeměpis, V, Online hry zdarma, Přehled formátů souborů, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení,

Několik fórů na závěr. Vtip Zima v pekle: Umře homosexuál a dostane se do nebe. Přijde k nebeské bráně a svatý Petr říká: "Poď dál," a otočí se. Homosexuál jde za ním, dojdou k nebezké bráně, svatý Petr strká klíč do zámku, když v tom u klíče upadnou, ohýbá se pro ně a homosexuál mu ho tam strčí. Svatý Petr se otočí a ptá se: "Co to mělo znamenat?" Homosexuál: "No, starý zvyk." Svatý Petr řekne: "Tak tohle tu nestrpím!" a pošle homosexuála do pekla. Po 3 měsících se jde svatý Petr jede podívat do pekla... a tam zima, čerti staví sněhuláky. Nechá si zavolat Lucifera, aby mu to vysvětlil. A Lucifer na to: "Tak se ohni pro polínko!"

Stojí dítě před úřadem vlády a volá: "Máme ale blbou vládu, zdražili nám čokoládu!" Z okna vykoukne poslanec a zvolá: "Ty jsi ale blbé děcko, zdražili jsme přeci všecko!""

Řekové uvažují nad zavedením daně za využití Pythagorovy věty.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
FC Bayern Munich
Doporučené odkazy
Country flags
Naše tipy
Qatar
Tipy na zajímavé weby
Co je to omalovánka?
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.