Naše tipy, počítače a internet

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Adventury, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Letecké simulátory, Hannah Montana, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Barbie hry, Sportovní gamesy, Deskovky apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Rčení, výroky, myšlenky, motta, hlášky, bonmoty, aforismy

Citáty slavných, Rčení, výroky, myšlenky, motta, hlášky, bonmoty, aforismy, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Náš tip, počítače a internet

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Brutální krvavé hry, Pro dívky, Animace, Bojové hry, Relaxační hry, Střílečky, Logické hry, Sportovní hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Akční hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Strategie, Karetní hry, Postřehové hry a tak dále.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, K, zdroje informací, Biografie slavných osobností, Blahopřání k jmeninám a k narozeninám, doporučujeme, Nejhranější online testy a kvízy, weby, Bridge, Online adventní magazín, Webové html5 hry zdarma, Dopravní značky, Pozadí na plochu počítače

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, zvířata, halloween, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, sport, hudba, věda, ženy a dívky, ovoce, ptáci, smajlíci a emotikony, nápoje, muži, jídlo a nápoje, květiny, hmyz, symboly, rostliny, láska, náboženství, přístroje atd.

Síť, počítače a internet

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako náboženství a křesťanství, politika, věda, různé, nástroje, hardware, materiály, internet, technika, bankovnictví, kultura, latina, počítače, chemie, psychologie, český jazyk, ekonomie a ekonomika, nápoje, rostliny, nemoce, software, stavebnictví, matematika, příroda atd.

Full HD wallpapers na PC - pC pozadí pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD wallpapers na PC. vhodné pro obrazovka počítače, displej, mobil, phablet, monitor, počítač, PC, smartphone, tablet, notebook, ultrabook a pro operační systémy Windows 98, Windows 10, OSX, Lubuntu, macOS, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Slackware, Red Hat Linux, Linux Mint, Windows 10 Mobile. Obrázky na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, fantasy, Formule 1, free wallpapers, motorky, fraktály, ptáci, nature - příroda. Dostupné rozměry 1600x900, 1200x1920, 1024x600, 1440x900, 360x720, 1920x1080, 1600x1200, 1152x768, 768x1024, 1536x2560, 320x568, 750x1334, 3200x1800, 393x786, 4800x1200, 800x1280 atd.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Keywords:Prapory českých měst, info, Obrázky ke stažení, Seznam přípon a koncovek souborů, Free hry, Webové online hry zdarma, Vlajky států USA, humor, Přání k svátku, Slovník pojmů Co je to?, zajímavosti, Onlinovky zdarma

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Minnesota, Pensylvánie, Západní Virginie, Montana, Illinois, Alabama, Jižní Karolína, Havaj, Massachusetts, Aljaška, Iowa, Wyoming, Virginie, New Hampshire, Arizona, New York, Nebraska, Nové Mexiko, Jižní Dakota, Washington, Georgie, Mississippi, Maryland, Arkansas, Severní Dakota, Kentucky atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, Obrázky, kliparty, počítače, Státní vlajky, odkazy, Seznam vlajek amerických států, V, Ekonomie, Karl Marx, URL, webovky, volný čas, cestování

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Vtipy, vtípky, anekdoty, ftipy, kameňáky, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipy, vtípky, anekdoty, ftipy, kameňáky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O důchodcích, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Frky o tchýních, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O škole apod.

Internet, síť, počítače a internet

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Žijící, Politik, Washington Capitals, Masový vrah, Renesance, Novinář, Generalissimus, Vojáci, Státník, Sebevražda, Náboženství, Faraon, Básník, Romantismus, Rakušan, Egypt, Nežijící, Prezidenti ČR, Historik, Malíř, Básníci, Textařka, Scénárista, Kladno, Architekt, Producent, Pop, Sci-fi, Hudebnice, Dallas Stars, Orlík, Vojevůdce, Hokej, Čeští králové, Poslanec, Charta 77 apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, kuriozity, H, Blahopřání nejen k narození miminka, Webové online testy zdarma, Státní prapory zemí světa, zeměpis, Celebrity, herečky, zpěvačky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online testy a kvízy zdarma, pro dospělé

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Vtipy, vtípky, anekdoty, ftipy, kameňáky, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipy, vtípky, anekdoty, ftipy, kameňáky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O důchodcích, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Frky o tchýních, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O škole apod.

World wide web, internet, počítače a internet

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky apod.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: R, hyperlinky, internet, Full HD wallpapers na PC, F, Biblické omalovánky k tisku, Databáze osobností Kdo je to?, V, zadarmo, Seznam státních vlajek, školství, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Flags of the world countries,

Několik fórů na závěr. Vtip Maminko, proč máme ... ?: Malý velbloudek se ptá maminky: "Maminko, proč máme na zádech ty dva hrby?" "Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak v nich máme zásobárnu vody." -"Aha. A maminko, proč máme na očích takové dlouhé řasy?" -"Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby nám písek nepadal do očí." -"Aha. A maminko, proč máme na konci nohou takové chlupaté chomáčky?" -" Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby se nám nohy nebořily do písku." -"Aha. A maminko, není nám to všechno tady v ZOO na hovno?"

Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Víte, jaký je rozdíl mezi lesem Řáholcem a ministerstvem financí? . . . Žádný, v obou se ozývá "Mankóo, Mankóo"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Peru
Doporučené odkazy
Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows
Partnerské weby
Curacao
Zajímavé internetové odkazy
Online hry zdarma
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.