Naše tipy, technika, zábava, informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako internet, náboženství a křesťanství, filozofie, chemie, matematika, účetnictví, zločin a právo, jídlo, bankovnictví, stavebnictví, sport, hardware, kultura, rostliny, literatura, materiály, věda, příroda, software, politika, různé, psychologie, latina, nápoje atd.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Bojové hry, Strategie, Logické hry, Akční hry, Karetní hry, Střílečky, Relaxační hry, Pro dívky, Závody aut, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Animace, Sportovní hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry a tak dále.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Náš tip, technika, zábava, informace

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Hudba, Ministři, Zlatý slavík, Filozof, Císař, Česká královna, HIV pozitivní, Češi, Vojevůdce, Královna, Fotograf, Spisovatel, Ministr, Komunisté, NHL, Maršál, Protektorát, Čech, Philadelphia Flyers, Prezident USA, Trenérka, Manýrismus, Prezident, Rétorika, Husité, Atentát, Kancléř, Američan, Zpěvačky, Herec, Závodník, Boston Bruins, Továrník, Voják, Máj, Francouz apod.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Super online hry zdarma, č, Webové online hry zdarma, Obrázky se zvířaty na plochu, Přehled vlajek USA, Vlajky států a zemí světa, tipy, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, Kliparty pro Office, webové stránky, V, Biografie slavných osobností

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní provozní značení apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: země EU, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, geocaching, zkratky krajů České republiky, státy usa, týmy NHL, okresy České republiky, obecné zkratky, měny, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Keywords:Nejlepší tapety na plochu zdarma, zdarma, Dopravní značky, V, Poker en ligne online sur Internet, Online hry zdarma, cestování, zeměpis, Arsenal Football sepak bola, Webové online testy zdarma, internetové stránky, Vlajky států USA

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako halloween, Vánoce a Advent, sport, jídlo a nápoje, láska, mapy, náboženství, auta, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, nápoje, ovoce, osobnosti a lidé, stavby, přístroje, symboly, zelenina, květiny, nástroje a přístroje, hmyz, dopravní prostředky, muži atd.

Výroky, úsloví, rčení, myšlenky, moudra, moudrosti, přísloví

Slavné citáty, Výroky, úsloví, rčení, myšlenky, moudra, moudrosti, přísloví, z kategorií citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o člověku od různých známých osobností.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Informace, technika, zábava, informace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, v čem upravit, jak vytvořit, čím prohlížet, jak importovat, jak převést, jak přehrát, kterak editovat, jak otevřít, v čem spustit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, dokumenty, koncovky souborů, internet a web, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, spustitelné soubory, písma, fonty, komprimace dat, obrazy disků, video soubory apod.

Klíčová slova: multimédia, humor, PC pozadí pro Windows, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, Tapety na plochu PC, zábava, Nejlepší hry pro dívky, Obrázky k svátku, Přehled přípon a koncovek souborů, M, Prapory českých měst, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Střední Ameriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie, země Afriky apod.

Síť, technika, zábava, informace

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií lékařství, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, školství, národnost, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, mytologie, zločin a právo, fikce a fantasy, poruchy, křesťanství, nadpřirozené osoby, psychologie, politika, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, politici, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, rodinné vztahy atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Logické hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Závody aut, Adventury, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Hry pro děti, Bojové hry, Animace, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Strategie a tak dále.

Klíčová slova: Online adventní magazín, školství, odkazy, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, kuriozity, linky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Omalovánky k vytištění pro děti, Dopravní značky, info, hyperlinky

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Střední Ameriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie, země Afriky apod.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Vtípky, frky, fóry, vtipy, kameňáky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Vtípky, frky, fóry, vtipy, kameňáky, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, Frky ze života, O Němcích, O škole, O mužích, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O důchodcích, O ženách, O manželství, O Slovácích, Frky o tchýních apod.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Klíčová slova: weby, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zdroje informací, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, A, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, volný čas, Online web Hry zdarma bez registrace, Přehled státních vlajek států světa, Biografie známých osobností, Super free web games zdarma, počítače, Vtipy,

Několik fórů na závěr. Vtip Jak sbalit teplouše?: Jak se balí teplouši? „Zahrajem si na honěnou?”

Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

Co umí blondýnka nejlepšího k večeři? Rezervovat stůl v restauraci.

Další odkazy:

Naše tipy
Milla Jovovich
Doporučené odkazy
Online tetris hry zdarma
Tipy na zajímavé weby
Wallpapers na plochu
Partnerské weby
Vlajky zemí světa
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.