Partnerské weby, důležité informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Frky, vtipné texty, černý humor, kameňáky, anekdoty, ftipy

Chcete se pobavit? Frky, vtipné texty, černý humor, kameňáky, anekdoty, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipné básničky, černý humor, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, židovské anekdoty, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

World wide web, internet, důležité informace

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, zdarma, zábava, doporučujeme, Brazilská vlajka, internet, pro dospělé, zajímavosti, Pozadí na plochu voda, Biografie slavných osobností, Seznam přípon a koncovek souborů, Vlajky měst a obcí České republiky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Husité, Křesťanství, Textařka, Textař, Prezidenti, Angličané, Teolog, Poprava, Zpěvák, Obchodník, Továrník, Voják, Pittsburgh Penguins, Poslanec, Právník, ČSSD, Hokejisté, Podnikatel, Čeští králové, Prezident, Washington Capitals, Scénárista, Válka, Dramatik, Upálen, Trenérka, Egypt, Antropolog, Charta 77, Dabérka, KHL, Gymnasté, Hejtman, Překladatel, Herec, Vojevůdce apod.

Adventní magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční přání, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pokrmy, Jídlo, Špalda, Osvětlení, Zima, Dárky, Monitor, Vánoční stromeček, Advent, Bůh, Strom, Píseň, Popelka, Mrazík, Skleněné ozdoby, bezlepkové cukroví, Tapeta, Tablet, Nový rok, Blahopřání, Vinná klobása, K Vytištění, Staroměstské náměstí, Vánoční filmy, Adventní věnec, K Tisku, Tiskárna, Papírový vánoční stromek, Ohňostroj, Linux, Santa Claus apod.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Maryland, Pensylvánie, Colorado, Rhode Island, Ohio, New Jersey, Texas, Missouri, Nové Mexiko, Kansas, Washington, Michigan, Montana, Utah, Nevada, Iowa, Indiana, Florida, Aljaška, Virginie, Mississippi, Oregon, Georgie, Arizona, Wisconsin, Illinois atd.

Informace, důležité informace

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Keywords:volný čas, Kliparty zdarma ke stažení, Online web Hry zdarma bez registrace, zadarmo, Blahopřání nejen k narození miminka, URL, Federace USA, Slovník pojmů Co je to?, Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican, webovky, Online web Hry zdarma bez registrace, Vlajky zemí světa

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Ftipy, kameňáky, anekdoty, vtipné texty, vtípky, fórky

Zkuste vypnout! Ftipy, kameňáky, anekdoty, vtipné texty, vtípky, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O důchodcích, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O mužích, O Somálcích, O Windows, Vtipy o cikánech, O manželství, O Němcích, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O ženách, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních apod.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - full HD tapety na PC zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. doporučujeme pro smartphone, notebook, mobilní telefon, obrazovka počítače, monitor, tablet, displej, PC, mobil, ultrabook, počítač a pro operační systémy macOS, Java ME, SUSE Linux, Android, BlackBerry OS, Windows Me, Windows Server 2012, Windows NT, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Slackware. Tapety na plochu PC z kategorií 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, voda a bubliny, psi a štěňátka, auta, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, operační systémy, Windows, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, rostliny, sportovní pozadí, motorky, motocykly, zvířata, adventní a vánoční tapety, letadla. Mnoho verzí a velikostí jako 1680x1050, 360x720, 1600x1200, HD 1280x720, 2560x2048, 1920x1080 Full HD, 2048x1536, 2560x1440, 360x760, 1080x1800, 1800x1440, 412x846, 1536x864, 1920x1200, 1536x2560, hi res 2560x1920 atd.

Doporučené odkazy, důležité informace

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Klíčová slova: odkazy, počítače, cestování, Hot sexy blondes girls teens women naked images, Obrázky na PC zdarma ke stažení, F, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Onlinovky - online hry, Přehled formátů souborů, Dopravní značky, Státní prapory zemí světa, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, geocaching, týmy NHL, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, firmy a společnosti apod.

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země Afriky, Antarktidy, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země východní Asie apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Síť, důležité informace

Wallpapery na plochu PC - full HD pozadí ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapery na plochu PC. doporučujeme pro PC, phablet, mobilní telefon, počítač, notebook, tablet, mobil, monitor, smartphone, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy Windows NT, Lubuntu, Linux Fedora, Slackware, macOS, Java ME, Windows 95, Windows 10, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Windows Me. PC tapety pro Windows z kategorií nature - příroda, flóra, stromy, fraktály, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, zvířata, ptáci, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery. Zvolte si z rozměrů 1920x1080, 1366x768, 1200x1920, 2560x1440, 768x1024, 1080x1800, 1920x1200, 1440x960, 2560x1920, 412x846, 1280x1024, 800x600, 800x1280, 1600x2560, 640x480, 3200x1200 atd.

Hry pro dívky online

Všem hráčům doporučujeme hry pro dívky online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Deskovky, Auta a závodní, Letecké simulátory, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Adventury, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Farmářské hry, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Logické hry, Hry s koňmi, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj apod.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, weby, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Pejsci na plochu PC ke stažení, Online vánoční webzine, Databáze osobností Kdo je to?, Online web Hry zdarma bez registrace, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, hyperlinky, Obrázky, kliparty, F

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, geocaching, týmy NHL, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, firmy a společnosti apod.

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země Afriky, Antarktidy, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země východní Asie apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Internet, síť, důležité informace

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Nejlepší hry pro dívky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší hry pro dívky Vybírejte z kategorií Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Akční gamesky, Deskovky, Hannah Montana, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Adventury, Střílecí hry, Strategické onlinovky apod.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Klíčová slova: Dopravní značení, odkaz, Hry pro dívky online, F, školství, Lionel Messi, kuriozity, B, Vlajky států USA, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, webové stránky, Online testy zdarma, Antistresové omalovánky,

Několik fórů na závěr. Vtip Kulturák: Jdou dva teplouši okolo stavby a tam je cedule: „Výstavba teplárny.” Jeden zajasá a říká: „To je super, stavěj nám kulturák!”

Malý velbloudek se ptá maminky: "Maminko, proč máme na zádech ty dva hrby?" "Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak v nich máme zásobárnu vody." -"Aha. A maminko, proč máme na očích takové dlouhé řasy?" -"Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby nám písek nepadal do očí." -"Aha. A maminko, proč máme na konci nohou takové chlupaté chomáčky?" -" Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby se nám nohy nebořily do písku." -"Aha. A maminko, není nám to všechno tady v ZOO na hovno?"

Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Regionální vlajky
Doporučené odkazy
Slovakia
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky, hry pro děti
Naše tipy
Beyoncé Knowles
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.