Partnerské weby, informace a zábava

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: vlastnosti, psychologie, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, křesťanství, nadpřirozené osoby, národnost, přezdívky, žurnalisté a novináři, mytologie, osobnosti, politici, historie, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, lékařství, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, státní správa atd.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Florida, Kentucky, Arizona, Georgie, Kansas, Nové Mexiko, Utah, Louisiana, Texas, Washington, Severní Dakota, Nevada, Minnesota, Delaware, Jižní Dakota, Colorado, Jižní Karolína, Wyoming, Mississippi, Alabama, Illinois, Michigan, Aljaška, Indiana, Massachusetts, Západní Virginie atd.

Náš tip, informace a zábava

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, M, zadarmo, URL, Omalovánky k vybarvení zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Ilustrační obrázky, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Přání, přáníčka, blahopřání, webové stránky, hyperlinky, A, Vlajky států USA

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - tapety na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC zdarma ke stažení. vhodné pro ultrabook, obrazovka počítače, mobil, smartphone, monitor, notebook, PC, displej, phablet, tablet, počítač a pro operační systémy Java ME, Mac, Windows XP, SUSE Linux, Chrome OS, Windows 95, Windows 10, Android, Windows Server 2012, Windows NT, Microsoft Windows 8. Full HD wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, ptáci, motorky, sportovní a závodní auta, květiny, hmyz a pavouci, fantasy, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, nature - příroda, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály. Zvolit si můžete z velikostí 1440x960, 1152x1920, 375x667, 1024x600, 2560x1600, 1920x1080 Full HD, 2560x1440, 1280x800, 1280x854, 768x1024, 1920x1280, HD 1280x720, 1600x900, 1152x768, 360x760, 2560x2048 atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, kterak editovat, jak konvertovat, jak přehrát, jak spustit, jak otevřít, v čem spustit, jak vytvořit, jak převést, jak importovat, jak exportovat soubory z následujících kategorií: šablony dokumentů, komprimace dat, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, obrazy disků, písma, fonty, systémové soubory, dokumenty, spustitelné soubory, internet a web, koncovky souborů apod.

Informace, informace a zábava

Obrázky na PC zdarma ke stažení - full HD pozadí ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC zdarma ke stažení. můžete využít v PC, mobilní telefon, ultrabook, phablet, smartphone, počítač, tablet, notebook, monitor, mobil, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Mint, Red Hat Linux, Windows NT, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Android, SUSE Linux, Lubuntu. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, auta, hudební tapety, sportovní pozadí, rostliny, jídlo a nápoje, květiny, kytky, noční města, budovy a stavby, letadla, 3D a Abstraktní, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety. Dostupné velikosti jsou 750x1334, 1440x2560, Full HD 1080x1920, 768x1024, 1800x1440, 1152x768, 1280x854, 1920x1080 Full HD, 375x667, 1920x1440, 1280x800, 640x480, 2160x3840, 2048x1080, 2560x1440, 854x480 atd.

Nejlepší online hry zdarma

Zkuste nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Omalovánky, Akční gamesky, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Hry s koňmi, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Logické hry, Farmářské hry, Auta a závodní apod.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hudba, láska, symboly, muži, ptáci, věda, zelenina, ženy a dívky, květiny, stavby, smajlíci a emotikony, auta, rostliny, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, ovoce, sport, zvířata, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, dopravní prostředky, jídlo a nápoje atd.

Keywords:Seznam přípon a koncovek souborů, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online vánoční webzine, humor, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, Nejlepší online hry zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zeměpis, Gratulace a přání, Dopravní značky, Biografie slavných osobností, info

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Motta, hlášky, rčení, moudrosti, moudra, přísloví, úsloví

Slavné citáty, Motta, hlášky, rčení, moudrosti, moudra, přísloví, úsloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o svobodě, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: evropské země a státy, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie apod.

Síť, informace a zábava

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: software, český jazyk, fyzika, věda, zkratky, různé, politika, psychologie, jídlo, materiály, sport, počítače, hardware, literatura, rostliny, účetnictví, ekonomie a ekonomika, internet, školství, technika, cestování, filozofie, kultura, chemie atd.

Anekdoty, vtipy, vtípky, vtipné texty, fóry, frky

Zkuste vypnout! Anekdoty, vtipy, vtípky, vtipné texty, fóry, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, kameňáky, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, černý humor apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: doporučujeme, Obrázky zdarma, Nejlepší hry pro dívky, Obrázek Make up, Super free web games zdarma, Státní prapory zemí světa, Pozadí na PC ke stažení, Call girls, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online životopisy, biografie, multimédia

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Internet, síť, informace a zábava

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, měny, politické strany a hnutí, týmy NHL, státy usa, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, geocaching, hudební zkratky, fyzikální jednotky, okresy České republiky, obecné zkratky, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Komik, Washington Capitals, Poprava, Poslanci, Poslanec, Sochař, Obchodník, Rakousko-Uhersko, Hejtman, Vládce, Nobelova cena, Faraon, Mim, Český slavík, Skladatel, Brno, Architekt, Producent, První republika, Stoletá válka, Závodník, KHL, Ministři, Královna, Náboženství, Malíř, Sci-fi, Renesance, Zpěvák, Kancléř, Teolog, Francie, Básníci, Olympiáda, Upálen, Hejtmani apod.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, linky, zdarma, Biblické omalovánky, internetové stránky, Obrázky vlajek států světa, internet, Počítačové a deskové strategické válečné hry, tipy, Vlajky měst a obcí České republiky, Dopravní značky

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

World wide web, internet, informace a zábava

Vánoční web - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční zábava, materiály ke stažení, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Adventní svícen, PF, K Vytisknutí, Obrazovka, Keramický adventní věnec, Santa, Adventní trhy, Plocha, Vánoční punč, Jmenovky, Blahopřání, Přání, Křesťanství, Ostrava, Vánoční svařák, Květiny, Lindt, Pastýř, Jídlo, Borovice, K Vytištění, Vykrajovátka, bezlepkové cukroví, Monitor, Jesličky, Sněhulák, Zima, Tichá noc, Pro děti, Štěstí, Jmelí apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií mytologie, poruchy, historie, filozofie, žurnalisté a novináři, osobnosti, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, záliby, zločin a právo, vlastnosti, sport, umělci, psychologie, státní správa, křesťanství, národnost, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby atd.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií vodorovné značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Klíčová slova: odkaz, počítače, zábava, pro dospělé, Online zeměpisné testy zdarma, Elisha Cuthbert, F, V, Full HD pozadí ke stažení, webovky, výukové pomůcky, Stručný slovník pojmů a termínů, Zlatan Ibrahimović,

Několik fórů na závěr. Vtip Box: O.K. trénere, příští kolo mu dám K.O.

Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

Další odkazy:

Naše tipy
Cristiano Ronaldo football
Tipy na zajímavé weby
Hong Kong
Partnerské weby
Hot sexy blondes girls teens women naked images
Zajímavé internetové odkazy
Pozadí na plochu monitoru
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.