Tipy na zajímavé weby, inspirace pro volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, hudební zkratky, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, týmy NHL, měny, mezinárodní organizace, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, obecné zkratky apod.

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Nebraska, Maine, Aljaška, Michigan, Alabama, Mississippi, Idaho, Wyoming, Nevada, New Jersey, Illinois, Kalifornie, New York, Utah, Iowa, Wisconsin, Arkansas, Kansas, Washington, Maryland, Severní Dakota, Nové Mexiko, Havaj, Rhode Island, Louisiana, Minnesota atd.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Ftipy, vtípky, vtipy, fórky, frky, fóry

Chcete se pobavit? Ftipy, vtípky, vtipy, fórky, frky, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O škole, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O mužích, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, O zvířátkách, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O ženách, Vtipné hádanky, O Slovácích, O manželství, Vtipy o cikánech apod.

Klíčová slova: zajímavosti, linky, Přehled zkratek a akronymů, Kliparty zdarma ke stažení, Mozambique, Přehled přípon a koncovek souborů, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Obrázky na plochu PC, Vlajky krajů České republiky, multimédia, Full HD pozadí na PC, zadarmo, Pozadí na plochu PC

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země Afriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj apod.

Přísloví, moudra, rčení, hlášky, bonmoty, motta, myšlenky

Citáty slavných osobností, Přísloví, moudra, rčení, hlášky, bonmoty, motta, myšlenky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o dobru, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o odvaze, moudra o dětech od různých známých osobností.

Keywords:Webové online testy zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zdarma, Webové online testy zdarma, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, Nejlepší online hry zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, P, Tapety, pozadí, wallpapers, webovky, Vlajky spojených států amerických, tipy

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jedle, Obrazovka, Jarmark, Přání, Tichá noc, Sněhulák, Drážďany, Smrk, Kavkazská jedle, Bůh, Staroměstské náměstí, Ježíšek, Vánoční svařák, Osvětlení do oken, Lego, Umělý vánoční stromek, Zima, Košíčky, Papírový vánoční stromek, Kapr, Film, Rostliny, Slámový adventní věnec, Vánoční trhy, Štědrý den, Tablet, Milka, Papírové ozdoby, Dárky, Betlém, Linux apod.

Full HD pozadí na PC - obrázky na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD pozadí na PC. jsou vhodná pro mobilní telefon, počítač, PC, tablet, ultrabook, smartphone, mobil, displej, phablet, monitor, notebook a pro operační systémy Windows Server 2012, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Windows Me, Red Hat Linux, Windows 2000, Windows 98, Linux Mint, Microsoft Windows 8, Windows NT, Slackware. Počítačové tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: letadla, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, budovy a stavby, sportovní pozadí, rostliny, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, wallpapery, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, auta, 3D a Abstraktní. Zvolit si můžete rozměry 1280x768, 375x812, 320x568, 750x1334, 1366x1024, 1920x1440, 1280x1024, 2560x1440, 1920x1080 Full HD, 1536x2560, 2048x1080, 800x1280, 2560x1600, Full HD 1080x1920, 2560x2048, širokoúhlé 1366x768 atd.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Prezidenti USA, Češi, Překladatel, Náboženství, Textař, NHL, Ekonom, Rakušan, Lord, Producent, Žhavé výstřely, Hokejisté, Prezidenti, Historik, New York Rangers, Vražedkyně, Washington Capitals, Imitátor, Hudba, Vojáci, Antropolog, Prezident USA, Mluvčí, Upálen, Kladno, Filozof, Továrník, Český slavík, Francie, Sebevražda, Archivář, Esejista, První republika, Starověký Egypt, Francouz, Zpěvák apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Klíčová slova: školství, Online biografie, životopisy osobností, výukové pomůcky, Celebrity, herečky, zpěvačky, Seznam zkratek a akronymů, K, pro děti, Der Arsenal Football England, pro dospělé, Ilustrace, obrázky, Free game online hry, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Síť, inspirace pro volný čas

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina apod.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Onlinovky zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme onlinovky zdarma. Naleznete zde Karetní hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Akční hry, Logické, Sportovní, Relaxační onlinovky, Postřehové, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií filozofie, náboženství a křesťanství, chemie, technika, lékařství a medicína, latina, politika, zkratky, psychologie, internet, nemoce, příroda, materiály, školství, nástroje, počítače, český jazyk, nápoje, různé, software, jídlo, rostliny, literatura, ekonomie a ekonomika atd.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Klíčová slova: zdroje informací, Staré hry online, zeměpis, Namibia, odkazy, Stručný slovník pojmů a termínů, Dopravní značení, Flags of the world countries, Vlajky států USA, Online hry zdarma, URL

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Staré hry online

Vyzkoušejte staré hry online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Logické hry, Oddechové hry, Deskovky, Adventury, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Střílecí hry apod.

Klíčová slova: doporučujeme, Nejlepší online hry zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, Webové online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Obrázky k svátku, webové stránky, F, zábava, Super online flash hry, weby, F, Obrázky na plochu květiny,

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo se směje naposled...: Pojďme na něj, vždyť je sám!

Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

Jaký je rozdíl mezi českou vládou a holuby? - Žádný - všechno poserou a střílet se nesmí.

Další odkazy:

Naše tipy
Test, examination, exam, evaluation, assessment
Partnerské weby
Blahopřání nejen k narození miminka
Tipy na zajímavé weby
Luis Suárez
Doporučené odkazy
Real Madrid CF
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.