Zajímavé odkazy, technika, kultura, volný čas

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Wyoming, Arkansas, Aljaška, Kalifornie, Kansas, Jižní Dakota, New Hampshire, Alabama, Ohio, Iowa, Severní Dakota, Wisconsin, Washington, New Jersey, New York, Florida, Utah, Arizona, Missouri, Michigan, Jižní Karolína, Pensylvánie, Virginie, Kentucky, Louisiana, Nevada atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, hudba, stavby, nástroje a přístroje, auta, mapy, ptáci, smajlíci a emotikony, věda, květiny, nápoje, ženy a dívky, náboženství, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, hmyz, sport, rostliny, symboly, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, přístroje atd.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, hudba, věda, halloween, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, hmyz, muži, rostliny, přístroje, květiny, mapy, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, osobnosti a lidé, ženy a dívky, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, sport, symboly, nápoje atd.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj apod.

Klíčová slova: M, školství, internet, Seznam zkratek a akronymů, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., Obrázky na plochu PC, Online hry pro děti zdarma, Vlajky měst České republiky, Casino, Online adventní magazín, H, odkaz, Online zeměpisné testy zdarma

Free game online hry

Běžte na free game online hry Webhry jsou rozdělené kategorií: Barbie hry, Deskovky, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Akční gamesky, online html5 hry, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Adventury, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Anekdoty, fóry, kameňáky, vtipy, frky, vtípky

Zkuste vypnout! Anekdoty, fóry, kameňáky, vtipy, frky, vtípky. vás dostanou. Vtipy z kategorií vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, murphyho zákony, kameňáky, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, černý humor, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech apod.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak převést, jak importovat, jak exportovat, v čem upravit, jak otevřít, kterak editovat, jak konvertovat, čím zobrazit, čím prohlížet, v čem spustit následující typy souborů: spustitelné soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, internet a web, grafiku, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, šablony dokumentů, koncovky souborů, video soubory apod.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, Pozadí na plochu počítače, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Skvělé hry online zdarma, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, internetové stránky, Biografie slavných osobností, Online testy zdarma, Online dating services, doporučujeme, Free game online hry, webové stránky

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: geocaching, hudební zkratky, země EU, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, měny, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, firmy a společnosti, mezinárodní organizace apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Nejhranější hry online, zadarmo, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, volný čas, webovky, zeměpis, O filmech Avatar 1 a 2, hyperlinky, č, tipy, Wallpapers na plochu PC

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma . Naleznete zde Karetní, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Závodní, Oddechové, parkování - parkovačky, Pro dívky, Klasické, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Střílečky, Velikonoční hry a podobně.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Pak zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jedle, Křesťanství, Zdraví, Kapr, Kameňák, Ježíšek, Perníčky, Vídeňský punč, PF, Vánoční tapety, Brno, Štědrý večer, Koledy, Píseň, bezlepkové cukroví, Vánoční prostírání, Blahopřání, Zima, Vánoční stromeček, Václavské náměstí, Neviňátko, Jmenovka, Hostina, Vánoční koledy, Bůh, Koleda, Dárky, Rumové řezy, Ježíš Kristus, Slámový adventní věnec, Recepty apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Klíčová slova: Členské země americké federace, zdroje informací, č, Pozadí na plochu monitoru, Vlajky jednotlivých států USA, Přehled souborových přípon, zdarma, Co je to Romulus Remus?, info, pro děti, A

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma . Naleznete zde Karetní, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Závodní, Oddechové, parkování - parkovačky, Pro dívky, Klasické, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Střílečky, Velikonoční hry a podobně.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Síť, technika, kultura, volný čas

černý humor, vtípky, ftipy, vtipy, frky, anekdoty

Chcete se pobavit? černý humor, vtípky, ftipy, vtipy, frky, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O Němcích, O důchodcích, O Somálcích, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O mužích, O manželství, Frky ze života, O Windows, O ženách apod.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Hlášky, myšlenky, výroky, moudrosti, motta, přísloví, rčení

Citáty slavných osobností, Hlášky, myšlenky, výroky, moudrosti, motta, přísloví, rčení, rozdělené kategorií: citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o penězích, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Klíčová slova: počítače, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Super online hry zdarma, výukové pomůcky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Tinder app dating service, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online životopisy, biografie slavných osobností, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, URL, V, Státní vlajky zemí, Gratulace a přání,

Několik fórů na závěr. Vtip Bolest ucha: "Bolí mě ucho," stěžuje si dívka na lavičcce v parku mladíkovi. Ten ji na ucho políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Ani trošku!" Po chvíli ji bolí za krkem. Mladík ji tam políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Už ne!" Vedle na lavičce sedí starší pán, nakloní se k mladíkovi a má dotaz: "Promiňte, a hemeroidy také lečíte?"

Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - robot. Ten mu natočí perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ. Chlápek odpoví, že někde kolem 150. Barman se s ním plynně začne bavit o kvantové fyzice, globálním oteplování, makroekonomice, nanotechnologiích. Chlap je z toho celý vedle, tak si říká, že ho vyzkouší. Jde domů, převlékne se a vrátí se do baru.... Barman mu opět natočí perfektní pivo a ptá se na IQ. Chlápek řekne, že má kolem stovky. Robot s ním začne kecat o ženských, o fotbale, o autech. Chlapovi se to hrozně líbí, tak jde zase domů, převlékne se a vrátí se do baru. Obdrží opět perfektní pivo a obvyklý dotaz. Tentokrát řekne robotovi, že má IQ 50. Na to se barman nakloní až k němu a pomalu, ale skutečně pomalu, říká: "Tak co? Zase budeme letos volit Paroubka?"

Povídají si dvě blondýnky: "Hele, při vaření mi zbyla horká voda. Nevíš, co s ní?" . Druhá povídá: "Tak ji dej do mrazáku, teplá voda se vždycky hodí..."

Další odkazy:

Partnerské weby
Tipy na romantické vánoční filmy
Doporučené odkazy
Obrázek Servírka
Zajímavé internetové odkazy
Mauritius
Tipy na zajímavé weby
Antistresové omalovánky pro dospělé
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.