Zajímavé odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, herci a herečky, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Básník, Zavražděn, Překladatel, Císař, Básníci, Politik, Poslanec, Antropolog, Komunisté, Podnikatel, Francie, Zpěvačka, Poprava, HIV pozitivní, Fotograf, Avangard Omsk, Habsburkové, Vrah, Novinář, Lord, Státník, Němci, Křesťanství, KHL, Prezident USA, Sochař, Ekonom, Američané, Stoletá válka, Architekt, Pop, Kněz, Životopis, Hudebnice, Mim, Starověký Egypt apod.

Výroky, myšlenky, aforismy, moudrosti, rčení, motta, úsloví

Citáty slavných, Výroky, myšlenky, aforismy, moudrosti, rčení, motta, úsloví, rozdělené kategorií: citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o kráse, moudra o dětech od různých známých osobností.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Webové online testy zdarma

Zkuste webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Staré hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme staré hry online . Naleznete zde Brutální krvavé hry, Bojové hry, Hry pro děti, Strategie, Akční hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Logické hry, Závody aut, Pro dívky a tak dále.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Klíčová slova: č, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, odkaz, Pozadí na tablet, Tapety pláže, humor, info, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, M, zábava, doporučujeme, tipy

Vlajky amerických států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Pensylvánie, Tennessee, Oregon, Severní Dakota, Maryland, Nebraska, Wyoming, Colorado, Kansas, Kentucky, Jižní Dakota, Idaho, New Hampshire, Západní Virginie, Texas, Wisconsin, Louisiana, Kalifornie, Oklahoma, Georgie, Arkansas, Nové Mexiko, Rhode Island, Illinois, Missouri, Vermont atd.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, země Afriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země východní Asie apod.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Moudrosti, úsloví, přísloví, aforismy, myšlenky, moudra, rčení

Citáty slavných osobností, Moudrosti, úsloví, přísloví, aforismy, myšlenky, moudra, rčení, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o nenávisti, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o kráse od různých známých osobností.

Keywords:internet, Seznam zkratek a akronymů, Obrázky ke stažení, linky, Antistresové omalovánky, Stručný slovník pojmů a termínů, výukové pomůcky, F, Paris Saint-Germain F.C., Vlajky amerických států USA, Vlajky států světa, zadarmo

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, květiny, stavby, rostliny, ženy a dívky, ovoce, ptáci, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, nápoje, sport, muži, hudba, mapy, věda, zvířata, hmyz, přístroje, auta, symboly, halloween, Vánoce a Advent atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Klíčová slova: Vánoční web, Kliparty zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Penelope Cruz, Super online kvízy, Vše o Vánocích, V, Draw poker, Biografie slavných osobností, školství, Vlajky států obrázků, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Super online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Sportovní, Závodní moto hry, Postřehové, Akční hry a tak podobně.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, geocaching, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, měny, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, okresy České republiky, obecné zkratky, hudební zkratky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Klíčová slova: zdroje informací, pro děti, webovky, Libro de colorear, Super free web games zdarma, zeměpis, Nejhranější online testy a kvízy, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, Prapory regionů a království, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, volný čas

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Super online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Sportovní, Závodní moto hry, Postřehové, Akční hry a tak podobně.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Tablet, Patchwork, bezlepkové cukroví, Rumové řezy, Pro děti, Vinná klobása, Rostliny, Písnička, Štóla, Desktop, Zdraví, K Tisku, Jídlo, Adventní věnec, Brno, Kinder, Vánoční filmy, Vánoční koule, Adventní svícen, Tapeta, Tisk, Omalovánky, Milka, Schleich, Korálky, Televize, Vánoční punč, Vánoční tapety, Windows, Květiny, Plzeň apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: Životopisy slavných osobností, Seznam přípon a koncovek souborů, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, zdarma, počítače, 3D a digital Wallpapers, Pozadí na tablet, cestování, odkazy, A, Ilustrační obrázky, webové stránky, Athletic Bilbao,

Několik fórů na závěr. Vtip Nesprávně položená otázka: Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Blondýnka si v letadle sedne k oknu. Za chvilku přijde takový fešácký chlapík a říká: "Promiňte slečno, ale toto sedadlo je moje...." Blondýnka na to: "Dej si odpich mladej, takový blbý finty znám, tak neotravuj!!!" Chlapík pokrčí rameny a prohodí: "No tak si s tím Boeingem startuj sama, krávo!!!"

Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosim Vás, je tahle kniha s titulkama?"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Malawi
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky k svátku, texty k jmeninám
Naše tipy
Vlajky států světa
Partnerské weby
Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.