Dále doporučujeme, důležité informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, herci a herečky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Válka, Ital, Angličané, AIDS, Fotograf, Exilový prezident, Gymnasté, Miliardář, Normalizace, Filozof, Slovák, New Jersey Devils, Diplomat, Masový vrah, Ekonom, Kněz, Životopis, Francie, Režisér, Lord, Romantismus, Herec, Vojáci, Slováci, Básník, Teolog, Voják, Starověký Egypt, Zavražděn, Pop, Avangard Omsk, New York Rangers, Hokejisté, Malíř, Američan, Maršál apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Superhry a hry online zdarma

Běžte na superhry a hry online zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Logické, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Síť, důležité informace

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, láska, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, sport, hudba, Vánoce a Advent, nápoje, přístroje, auta, dopravní prostředky, ovoce, mapy, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, muži, zvířata, jídlo a nápoje, náboženství, květiny, symboly, hmyz atd.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak konvertovat, jak převést, jak spustit, čím prohlížet, jak importovat, jak exportovat, čím zobrazit, v čem upravit, v čem spustit, jak přehrát následující typy souborů: hudební audio soubory, video soubory, systémové soubory, obrazy disků, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, grafiku, dokumenty, písma, fonty, šablony dokumentů, spustitelné soubory apod.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako náboženství, ovoce, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, hudba, auta, halloween, mapy, ženy a dívky, zvířata, ptáci, hmyz, věda, dopravní prostředky, přístroje, nápoje, stavby, rostliny, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, květiny, láska atd.

Klíčová slova: H, Seznam státních vlajek, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, F, Obrázky letadel na plochu PC zdarma ke stažení, F, zdroje informací, kuriozity, Vlajka Jamajky, URL, Superhry a hry online zdarma, Nejlepší školní testy a kvízy, Super online kvízy

Nejlepší zeměpisné kvízy

Vyzkoušejte nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Hlášky, myšlenky, motta, rčení, bonmoty, přísloví, úsloví

Citáty slavných osobností, Hlášky, myšlenky, motta, rčení, bonmoty, přísloví, úsloví, rozdělené kategorií: citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o dobru od různých známých osobností.

Informace, důležité informace

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Keywords:Seznam zkratek a akronymů, Dopravní značky, č, info, Motokros, motorky, závody, Slovník pojmů Co je to?, Přehled vlajek USA, Nejlepší zeměpisné kvízy, Omalovánky k vybarvení, Vlajky měst a obcí České republiky, Skvělé hry online zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Doporučené odkazy, důležité informace

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení apod.

Online adventní magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ohňostroj, Vánoční kaktus, Kameňák, Vánoční pozadí, Košíčky, Přání, Husarské knoflíky, Schleich, Vánoční trhy, Monitor, Tichá noc, Filmy, Štědrý den, Adventní neděle, Ostrava, Stromeček, bezlepkové cukroví, Jarmark, Skleněné ozdoby, Korálky, Papírové ozdoby, Láska nebeská, Jingle Bells, Jmelí, Německy, Jídlo, Rostliny, Historické ozdoby, Pro děti, Píseň, Recepty apod.

Fóry, kameňáky, vtipy, fórky, anekdoty, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, kameňáky, vtipy, fórky, anekdoty, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako murphyho zákony, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, černý humor, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipné citáty apod.

Klíčová slova: webovky, zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Hungary, Obrázky vlajek států světa, Onlinovky zdarma, M, Country flags, Nejlepší školní testy a kvízy, hyperlinky, Tapety na plochu počítače, Obrázky na PC

Životopisy slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Olympijští vítězové, NHL, Sochař, Hokejisté, Němci, Podnikatelé, Washington Capitals, Pittsburgh Penguins, Manýrismus, Američan, Křesťanství, Ministr, Archivář, Vojevůdce, Renesance, New Jersey Devils, Miliardář, Herec, Poprava, Brno, Komunisté, První republika, Komunista, Mim, Dallas Stars, Egypt, Miliardáři, Básník, Kladno, Philadelphia Flyers, Malíř, Právník, Scénárista, Prezident USA, Máj, Mluvčí apod.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Severní Dakota, Alabama, Michigan, Kalifornie, Kentucky, Západní Virginie, Nebraska, New Jersey, Wyoming, Massachusetts, Rhode Island, Idaho, Havaj, Texas, Virginie, Colorado, Maryland, Oklahoma, Georgie, Illinois, Arkansas, Severní Karolína, Louisiana, Aljaška, Missouri, Washington atd.

Internet, síť, důležité informace

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha apod.

Klíčová slova: webové stránky, Stručný slovník pojmů a termínů, Přehled zkratek a akronymů, Gabile.com, Instanbul online LGBT dating service, odkazy, zeměpis, Obrázky na plochu PC, Thierry Daniel Henry, Super online hry zdarma, zajímavosti, Obrázky, kliparty

Životopisy slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Olympijští vítězové, NHL, Sochař, Hokejisté, Němci, Podnikatelé, Washington Capitals, Pittsburgh Penguins, Manýrismus, Američan, Křesťanství, Ministr, Archivář, Vojevůdce, Renesance, New Jersey Devils, Miliardář, Herec, Poprava, Brno, Komunisté, První republika, Komunista, Mim, Dallas Stars, Egypt, Miliardáři, Básník, Kladno, Philadelphia Flyers, Malíř, Právník, Scénárista, Prezident USA, Máj, Mluvčí apod.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Severní Dakota, Alabama, Michigan, Kalifornie, Kentucky, Západní Virginie, Nebraska, New Jersey, Wyoming, Massachusetts, Rhode Island, Idaho, Havaj, Texas, Virginie, Colorado, Maryland, Oklahoma, Georgie, Illinois, Arkansas, Severní Karolína, Louisiana, Aljaška, Missouri, Washington atd.

World wide web, internet, důležité informace

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, země EU, hudební zkratky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, měny, fyzikální jednotky, týmy NHL, státy usa apod.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země východní Asie, země jižní Asie, země Afriky, Antarktidy, země střední Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Klíčová slova: zadarmo, humor, cestování, multimédia, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Neoficiální stránky o městu Plzeň, Kliparty pro dokumenty, zábava, Americké federální vlajky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Nejlepší hry pro dívky, doporučujeme, World countries and flags, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Indián: Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

Proč jsou mají teplouši stále šťestí? Protože se k nim štěstí bojí otočit zády.

Sejdou se zvířátka na poradě. Hroch povídá: "Zítra pojedeme na výlet." Žába po něm opakuje: "Zítra pojedeme na výlet." Hroch pokračuje: "Sraz bude v 7:30 u lesa." Žába po něm zase opakuje: "Sraz je v 7:30 u lesa." Hroch povídá: "A ta zelená čůza zůstane doma." A žába si povzdychne: "Chudák krokodýl, ten se tak těšil."

Další odkazy:

Nicole Kidman
Tipy na zajímavé weby
Shakira
Linky na partnerské weby
Omalovánky nejen pro děti
Partnerské internetové stránky
Istanbul city
Zajímavé webové stránky
Zlatan Ibrahimović
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Vše pro zvířecí miláčky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.