Naše tipy, inspirace pro volný čas

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Full HD pozadí na PC - pozadí na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD pozadí na PC. jsou vhodná pro mobil, obrazovka počítače, počítač, phablet, PC, tablet, notebook, ultrabook, monitor, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy Java ME, OSX, Windows Me, Windows 95, Linux Fedora, FreeBSD, Mac, SUSE Linux, Windows 98, Windows 2000, Red Hat Linux. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení z kategorií sportovní wallpapery, ptáci, oceán, moře, pláže, fantasy, nature - příroda, Formule 1, vesmír, kosmos, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, zvířata, free wallpapers, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky. Dostupné rozměry 393x786, 1920x1440, 1280x960, 1366x768, 800x600, 1536x2560, 1366x1024, 1024x600, 1600x900, 1536x2048, 2560x1440, 2048x1080, 1440x2560, 640x480, 750x1334, 1152x1920 atd.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Plzeň, Křesťanství, Vánoční hvězda, Francouzsky, Kapr, Jmelí, Vánoční svíčky, Vánoční trhy, Wallpaper, Ježíš Kristus, Desktop, Vánoční filmy, Keramika, Vánoční světýlka, Vánoce, Strom, Koleda, Ostrava, Keramický adventní věnec, Pokrmy, Ohňostroj, Šišky, Vánoční stromek, Anglicky, Láska nebeská, Papírové ozdoby, Štědrý večer, Neviňátko, Jarmark, Santa, Adventní svícen apod.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, URL, webovky, V, Anonymní proxy server, Dopravní značení, pro dospělé, Super free web games zdarma, Online hry zdarma, Obrázky na plochu počítače, Obrázky, kliparty, humor, Stručný encyklopedický slovník

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Tapety na PC zdarma ke stažení - tapety na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro mobilní telefon, mobil, displej, obrazovka počítače, ultrabook, PC, monitor, phablet, tablet, smartphone, počítač a pro operační systémy macOS, Windows 2000, Java ME, Windows Me, Windows NT, FreeBSD, Windows 98, Windows 95, Lubuntu, Slackware, Android. Full HD tapety ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako budovy a stavby, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, dopravní prostředky, rostliny, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, sportovní pozadí, noční města, auta, psi a štěňátka, příroda, krajina, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, zvířata, vesmír, planety, galaxie. Stahujte v rozlišení širokoúhlé 1366x768, 412x846, 1440x900, 1280x800, 2560x2048, 393x786, 2048x1536, HD 1280x720, 1600x2560, 1536x2560, 1366x1024, 375x812, 2560x1440, 1280x854, 1800x1440, 1152x864 atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Nejlepší zeměpisné kvízy

Vyzkoušejte nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Keywords:Vlajky jednotlivých států USA, zdarma, Hry pro dívky online, Prapory regionů a království, Free hry, Super online hry zdarma, Webové online testy zdarma, počítače, Macau, Seznam zkratek a akronymů, internet, multimédia

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Síť, inspirace pro volný čas

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak importovat, čím prohlížet, v čem upravit, jak spustit, kterak editovat, jak převést, jak otevřít, jak přehrát, jak konvertovat, jak vytvořit následující typy souborů: písma, fonty, hudební audio soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, internet a web, spustitelné soubory, video soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, dokumenty, koncovky souborů apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Klíčová slova: info, M, tipy, Film Avatar 1,2, Free game online hry, cestování, pro děti, Omalovánky zdarma ke stažení, internetové stránky, odkaz, zajímavosti, Nejlepší zeměpisné kvízy

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kentucky, Massachusetts, Georgie, Delaware, Illinois, Alabama, New Hampshire, Maine, New York, Arkansas, Montana, Vermont, Washington, Missouri, Severní Karolína, Kalifornie, Louisiana, Colorado, Severní Dakota, Wisconsin, Texas, Mississippi, Pensylvánie, Havaj, Rhode Island, Michigan atd.

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Boston Bruins, Olympijští vítězové, Philadelphia Flyers, Rock ‚n‘ Roll, Romantismus, Druhá světová válka, KSČ, Prezidenti, Právník, Charta 77, Češi, Poslanci, Básníci, Rakušan, Zpěvák, Američan, Textařka, Renesance, Sebevražda, Státník, Režisér, Pittsburgh Penguins, První republika, Teolog, Masový vrah, Rétorika, Mluvčí, Hokej, Komunisté, Trenérka, Královna, Generalissimus, Filozof, Američané, ČSSD, Egypt apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Motta, výroky, myšlenky, aforismy, bonmoty, rčení, přísloví

Citáty slavných osobností, Motta, výroky, myšlenky, aforismy, bonmoty, rčení, přísloví, rozdělené kategorií: moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o manželství od různých známých osobností.

Klíčová slova: Dopravní značení, Obrázky na PC, A, Sexy Ashlee Simpson, Hry pro kluky, výukové pomůcky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Bacará, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online vánoční webzine, Biografie známých osobností

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kentucky, Massachusetts, Georgie, Delaware, Illinois, Alabama, New Hampshire, Maine, New York, Arkansas, Montana, Vermont, Washington, Missouri, Severní Karolína, Kalifornie, Louisiana, Colorado, Severní Dakota, Wisconsin, Texas, Mississippi, Pensylvánie, Havaj, Rhode Island, Michigan atd.

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Boston Bruins, Olympijští vítězové, Philadelphia Flyers, Rock ‚n‘ Roll, Romantismus, Druhá světová válka, KSČ, Prezidenti, Právník, Charta 77, Češi, Poslanci, Básníci, Rakušan, Zpěvák, Američan, Textařka, Renesance, Sebevražda, Státník, Režisér, Pittsburgh Penguins, První republika, Teolog, Masový vrah, Rétorika, Mluvčí, Hokej, Komunisté, Trenérka, Královna, Generalissimus, Filozof, Američané, ČSSD, Egypt apod.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online. Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Akční hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Montana, Aljaška, Severní Karolína, Idaho, Minnesota, Illinois, Arizona, Kentucky, Texas, Jižní Dakota, Ohio, Vermont, Colorado, Indiana, Iowa, Delaware, Kalifornie, Rhode Island, Pensylvánie, Missouri, Severní Dakota, Nové Mexiko, Connecticut, Michigan, Maryland, Nebraska atd.

Hry pro kluky

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro kluky. Naleznete zde Bojové gamesy, Logické, Sportovní, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry a tak podobně.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Klíčová slova: Hry pro kluky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejhranější online hry zdarma, hyperlinky, volný čas, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, Státní vlajky států světa, zeměpis, webové stránky, Full HD pozadí na PC, Tapety na PC zdarma ke stažení, F, Kirsten Dunst, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Práce: Vlk, liška a medvěd se dohodnou, že si seženou práci. A nejlépe, aby se při ní zadarmo najedli. Sejdou se za týden a vlk vypráví: "Tak jsem šel hlídat ovce, ale vyhodili mě. Ráno to spočítali, zjistili, že jim dvě ovce chyběj a dostal jsem padáka." Liška povídá: "To já šla dělat dozor do drůbežárny a taky mě vyhodili. Ráno to spočítali, zjistili, že jim pět slepic chybí a dostala jsem padáka." Medvěd na to: "Tak to já šel dělat do cihelny, ale ještě mě nevyhodili." "Ty žereš cihly?" "Ne, já žeru Ukrajince a ty nikdo nepočítá..."

Myš opatrně vykoukla z díry, ale slyšela mňoukání a proto zase rychle zalezla. O chvíli později vykoukne a slyší kokrhání. Nebojácně proto vyběhla z díry - a rovnou do drápů kocoura Mourka. "Tady je vidět," říká spokojeně kocour po chutné večeři, "jak je důležité umět cizí řeči!"

Jak teplouši balí prodavače? Tak dlouho přebírají zboží, až se sám nabídne: „Můžu vám pomoci?”

Další odkazy:

Omalovánky - dinosauři
Odkazy na užitečné webové stránky
Flags of the world countries
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Thailand
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Přání k narození dítěte
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Rihanna
Partnerské internetové stránky
Obrázky a kliparty nejen na plochu PC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.