Partnerské weby, cestování, počítače a internet

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií psychologie, lékařství, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, nadpřirozené osoby, osobnosti, zločin a právo, umělci, žurnalisté a novináři, národnost, filozofie, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, přezdívky, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, věda, historie, školství, vlastnosti, státní správa, politika atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dopravní zařízení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení apod.

Klíčová slova: cestování, Skvělé hry online zdarma, Obrázky vlajek států světa, Městské a obecní prapory obcí ČR, Nikki Cox, Superhry a hry online zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, hyperlinky, Omalovánky k tisku, V, Online testy a kvízy zdarma, školství, Obrázky na PC

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Online vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční přání, adventní všehochuť, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: K Vytištění, Koleda, Osvětlení, Vánoční trhy, Anglicky, Desktop, Silvestr, Kuba, Písnička, Vánoční prostírání, Borovice, Kameňák, Láska nebeská, Alkoholový kalendář, Vinná klobása, Koledy, Vykrajovátka, Tiskárna, Text, Ohňostroj, Husarské knoflíky, Vánoční stromeček, Květiny, Jarmark, Film, Vídeňský punč, Cesmína, SMS, Tisk, Wallpaper, Ježíš Kristus apod.

Vtípky, frky, ftipy, fórky, kameňáky, fóry

Zkuste vypnout! Vtípky, frky, ftipy, fórky, kameňáky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, vtipné básničky, anekdoty o politice, kameňáky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, černý humor, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji apod.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení apod.

Keywords:Free game online hry, pro dospělé, Životopisy slavných osobností, Vánoční web, Mary-Kate Olsen, weby, V, Super online hry zdarma, Přání k svátku, Staré hry online, Seznam přípon a koncovek souborů, Wallpapers na zdarma PC ke stažení

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Relaxační onlinovky, Logické, Strategie, strategické hry, Akční hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Karetní hry a tak podobně.

Síť, cestování, počítače a internet

Staré hry online

Příznivcům PC her doporučujeme staré hry online. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Akční hry, Sportovní, Karetní hry, Logické, Postřehové, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Stručný encyklopedický slovník, výukové pomůcky, Juventus FC, Online testy zdarma, multimédia, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Japan, internetové stránky, počítače, Seznam vlajek amerických států, zajímavosti

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, čím zobrazit, jak spustit, čím prohlížet, jak importovat, v čem spustit, jak převést, jak konvertovat, jak přehrát, jak otevřít, v čem upravit následující typy souborů: konfigurační soubory, písma, fonty, video soubory, komprimace dat, koncovky souborů, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, hudební audio soubory, grafiku, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Vyzkoušejte nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Klíčová slova: Full HD tapety na PC, kuriozity, humor, Přání, přáníčka, blahopřání, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online vánoční magazín, tipy, Paris Saint-Germain F.C., V, webové stránky, URL

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, čím zobrazit, jak spustit, čím prohlížet, jak importovat, v čem spustit, jak převést, jak konvertovat, jak přehrát, jak otevřít, v čem upravit následující typy souborů: konfigurační soubory, písma, fonty, video soubory, komprimace dat, koncovky souborů, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, hudební audio soubory, grafiku, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Vyzkoušejte nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Informace, cestování, počítače a internet

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Full HD tapety na PC - full HD wallpapery ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD tapety na PC. doporučujeme pro mobil, ultrabook, počítač, monitor, mobilní telefon, phablet, PC, tablet, displej, notebook, smartphone a pro operační systémy Linux Xubuntu, Slackware, Windows 7, Red Hat Linux, FreeBSD, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Windows 98, Linux Mint, Windows Me, Windows 2000. Obrázky na PC ke stažení z kategorií vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, nature - příroda, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, Formule 1, tenisté a tenistky, zvířata, hmyz a pavouci, fantasy, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut. Dostupné velikosti jsou 4800x1200, 1440x2560, 412x846, 1152x768, 2048x1080, 1600x900, 360x720, 1920x1200, 3200x1800, 1920x1080, 1920x1440, 750x1334, 2048x1536, 1536x2048, 1600x2560, 1152x1920 atd.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Klíčová slova: zadarmo, Vlajky měst a obcí České republiky, zeměpis, Kliparty pro dokumenty, pro děti, Přání k narození dítěte, Free game online hry, Seznam zkratek a akronymů, linky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, webovky, Americké federální vlajky, Křesťanské omalovánky k tisku, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Pes: Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Maruška v lese najde dvanáct měsíčků a prosí je o jahody. "V pořádku, Maruško, dostaneš jahody, ale nás všech devět se s tebou pomiluje!" "Cože? Vždyť je vás dvanáct..." "To ano, ale Červen, Červenec a Srpen jsou teplý."

Včera jsem na tréninku napálil našeho brankáře,” vypráví kamarádům hokejista. „A co, byl z toho gól?” „Ne, zlomené žebro!”

Další odkazy:

Sexy Kristin Kreuk
Naše tipy na užitečné weby
Cestování do USA
Odkazy na partnerské weby
Cindy Crawford
Tipy na užitečné weby
Omalovánky pro děti
Tipy na Partnerské weby
Kristin Kreuk
Odkazy na užitečné webové stránky
Omalovánky nejen pro děti

Děkujeme vám za vaši návštěvu.