Tipy na zajímavé weby, cestování, hry a informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Full HD tapety na PC zdarma - pozadí na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety na PC zdarma. doporučujeme pro monitor, tablet, mobilní telefon, phablet, počítač, notebook, obrazovka počítače, ultrabook, smartphone, PC, displej a pro operační systémy Windows 98, Windows 2000, Linux Ubuntu, Java ME, Apple iOS (iPhone), Android, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, Slackware, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, operační systémy, Windows, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, letadla, budovy a stavby, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, dopravní prostředky, příroda, krajina, 3D a Abstraktní. Dostupné rozměry 1680x1050, 1800x1440, širokoúhlé 1366x768, 2560x1600, 1280x960, 800x600, 1024x768, 320x568, 375x667, 1600x900, Full HD 1080x1920, 1280x768, 1024x600, 375x812, hi res 2560x1920, 393x786 atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: software, nápoje, hardware, věda, chemie, zločin a právo, fyzika, filozofie, internet, jídlo, příroda, politika, nemoce, lékařství a medicína, materiály, bankovnictví, zkratky, latina, psychologie, náboženství a křesťanství, kultura, stavebnictví, technika, sport atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky apod.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační onlinovky, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Sportovní, Karetní hry, Logické, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj apod.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, info, Super online kvízy, F, Singapore, zdarma, pro dospělé, P, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, hyperlinky, Životopisy osobností, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Wallpapers na plochu PC

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Vlajky spojených států amerických

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Oregon, Mississippi, Arizona, Missouri, Illinois, Vermont, Utah, Louisiana, Jižní Dakota, Maine, Ohio, Maryland, Connecticut, Nové Mexiko, Tennessee, Washington, Wisconsin, Rhode Island, Delaware, Severní Karolína, Kentucky, Pensylvánie, Massachusetts, Idaho, Montana, Colorado atd.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: evropské země a státy, země východní Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země jižní Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Keywords:Dopravní značení, kuriozity, weby, cestování, Avril Lavigne, Full HD pozadí ke stažení, F, Státní vlajky zemí, Thierry Henry, linky, Stručný encyklopedický slovník, Nejlepší online hry zdarma

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Síť, cestování, hry a informace

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: zdroje informací, URL, Super online hry zdarma, Vlajka Argentiny, Online vánoční magazín, Tapety na PC, F, Adult FriendFinder, pro děti, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, humor, Vlajky států USA

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, zahraniční značky, výstražné značky apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Rčení, motta, myšlenky, moudra, bonmoty, aforismy, výroky

Citáty slavných, Rčení, motta, myšlenky, moudra, bonmoty, aforismy, výroky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o zlu, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o manželství od různých známých osobností.

Informace, cestování, hry a informace

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Kliparty zdarma ke stažení, Obrázky na plochu psi, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online hry zdarma, R, Hungary, Onlinovky zdarma, Online testy a kvízy zdarma, školství

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, zahraniční značky, výstražné značky apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Rčení, motta, myšlenky, moudra, bonmoty, aforismy, výroky

Citáty slavných, Rčení, motta, myšlenky, moudra, bonmoty, aforismy, výroky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o zlu, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o manželství od různých známých osobností.

Náš tip, cestování, hry a informace

Webové online hry zdarma

Zapařte si webové online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Animace, Pro dívky, Karetní hry, Závody aut, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Postřehové hry, Střílečky, Strategie, Adventury, Logické hry, Akční hry a tak dále.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak spustit, jak konvertovat, čím prohlížet, jak přehrát, jak importovat, jak otevřít, jak převést, jak vytvořit, v čem spustit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: písma, fonty, koncovky souborů, video soubory, spustitelné soubory, systémové soubory, grafiku, konfigurační soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, komprimace dat, obrazy disků apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Klíčová slova: Obrázky a kliparty zdarma, počítače, odkaz, Vlajky spojených států amerických, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Lady Gaga, volný čas, Dopravní značení, výukové pomůcky, doporučujeme, multimédia, Stručný encyklopedický slovník, Cestování po Evropě, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Otázka začátečníka: Na náboru malých hokejových talentů se ptá malý capart trenéra: „A jakou budu mít jako útočník zbraň?”

Ženská jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec: "Kdykoliv tě potká sněhová bouře, počkej až kolem pojede pluh a pak jeď za ním." Zanedlouho se opravdu objeví pluh a žena jej podle rady následuje. Jede za ním tři čtvrtě hodiny, až pluhař vystoupí a ptá se jí, co to dělá. Ona mu vysvětlí, že jí otec poradil,že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněhovým pluhem. Pluhař říká: "No, s parkovištěm před Hypernovou jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou ke Kauflandu."

Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

Další odkazy:

Cayman Islands
Tipy na užitečné weby
Ohňostroj
Doporučené odkazy
Ashlee Simpson
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázky k svátku, přání k jmeninám
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Lady Gaga
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Fernando José Torres Sanz

Děkujeme vám za vaši návštěvu.