Dále doporučujeme, hry, cestování, všeobecné informace

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Anekdoty, ftipy, fóry, vtípky, frky, vtipy

Potřebujete se naladit? Anekdoty, ftipy, fóry, vtípky, frky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, O ekonomech, O škole, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, Frky ze života, O Windows, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Vtipné hádanky, O důchodcích, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O ženách apod.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, náboženství, zvířata, muži, ovoce, ptáci, ženy a dívky, auta, láska, hmyz, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, halloween, osobnosti a lidé, věda, Vánoce a Advent, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, symboly, hudba, přístroje atd.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - full HD wallpapery ke stažení

Dále vám doporučujeme: Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. lze použít v počítač, smartphone, notebook, mobilní telefon, PC, phablet, mobil, displej, tablet, monitor, ultrabook a pro operační systémy OSX, Windows Server 2012, Mac, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, macOS, Linux Mint, Slackware, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Chrome OS. Obrázky na PC zdarma ke stažení z kategorií fraktály, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, flóra, stromy, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, Formule 1, ptáci, zvířata, fantasy, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta. Dostupné velikosti jsou 1680x1050, 360x760, 1024x600, 1536x2560, 1152x864, 393x786, 1080x1920, 412x846, 800x1280, 2048x1080, 1536x2048, 854x480, 1280x960, 1440x960, 3200x1800, širokoúhlé 1366x768 atd.

Klíčová slova: Přehled státních vlajek států světa, V, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Seznam zkratek a akronymů, Přáníčka, textové gratulace ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, pro dospělé, Americké Chicago, Obrázky na plochu počítače, Počítačové tapety pro Windows, Nej hry online, Nejlepší online hry zdarma

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako politické strany a hnutí, země EU, státy usa, týmy NHL, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, měny, hudební zkratky, mezinárodní organizace, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, firmy a společnosti apod.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vojevůdce, Husité, Esejista, Skladatel, Avangard Omsk, Pedagog, Žhavé výstřely, Vrah, Boston Bruins, Prezidenti, Herec, Hudba, Exilový prezident, Miliardáři, Američané, Zlatý slavík, Textař, Protektorát, Slováci, New York Rangers, Prezidenti USA, Country, Rock ‚n‘ Roll, Závodník, Dallas Stars, Továrník, Francouz, Maršál, Básníci, Překladatel, Architekt, Prezidenti ČR, Druhá světová válka, Herečka, Císař, Československo apod.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií cestování, nápoje, věda, latina, zkratky, filozofie, nástroje, materiály, školství, literatura, zločin a právo, psychologie, hardware, lékařství a medicína, různé, bankovnictví, český jazyk, matematika, ekonomie a ekonomika, příroda, stavebnictví, software, nemoce, chemie atd.

Keywords:odkaz, weby, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, webové stránky, Obrázek Femme fatale, humor, A, kuriozity, Obrázky ke stažení na plochu, webovky, zdarma, volný čas

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, dopravní prostředky, halloween, věda, ženy a dívky, zelenina, hudba, nástroje a přístroje, rostliny, symboly, auta, hmyz, smajlíci a emotikony, ovoce, zvířata, ptáci, nápoje, láska, sport, muži, jídlo a nápoje, přístroje, náboženství atd.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Nejlepší online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hannah Montana, Omalovánky, Akční gamesky, Oddechové hry, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Logické hry, Letecké simulátory, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Deskovky, Sportovní gamesy, online html5 hry, Farmářské hry apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: zajímavosti, multimédia, Kliparty zdarma, Omalovánky - dinosauři, linky, Biografie známých osobností, Prapory regionů a království, Omalovánky a vymalovánky, info, počítače, zdroje informací, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Full HD tapety na PC zdarma - tapety na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety na PC zdarma. vhodné pro obrazovka počítače, phablet, monitor, smartphone, počítač, mobil, mobilní telefon, PC, tablet, notebook, displej a pro operační systémy FreeBSD, Microsoft Windows 8, Windows Me, Windows NT, OSX, Windows 7, Red Hat Linux, Windows Server 2012, Android, Mac, Windows 10. Obrázky na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, tenisté a tenistky, fraktály, armáda, válka, zbraně, motorky, free wallpapers, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, ptáci, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, zvířata, flóra, stromy, fantasy, Rally, závody aut, Formule 1. Vyberte si rozměr z 1080x1920, 4800x1200, 1024x768, 360x720, 1280x1024, 320x568, 1920x1280, 1920x1200, 768x1024, 2048x1080, 1440x2560, 800x600, 1600x900, 2048x1536, 750x1334, 2560x2048 atd.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové gamesy, Karetní hry, Logické, Sportovní, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Akční hry a tak podobně.

Staré hry online

Příznivcům PC her doporučujeme staré hry online Vybírejte z kategorií Bojové hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Animace, Pro dívky, Střílečky, Závody aut, Strategie, Akční hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Logické hry, Relaxační hry a tak dále.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Zlínský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Klíčová slova: Seznam vlajek amerických států, cestování, zeměpis, Obrázek Náruživá kuřačka, Full HD tapety na PC zdarma, hyperlinky, zadarmo, Kirsten Dunst, Dopravní značky, Prapory českých měst, URL

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Hry pro nejmenší online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete Strategické onlinovky, Logické hry, Oblíkačky, Farmářské hry, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Adventury, Omalovánky apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, Spisovatelé a básníci, psychologie, přezdívky, zločin a právo, školství a vzdělávání, filozofie, mytologie, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, poruchy, politika, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, národnost, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, umělci a umění, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři atd.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Klíčová slova: zábava, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, M, Nejlepší zeměpisné kvízy, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky vánočních dárků, pro děti, Online zeměpisné testy zdarma, Obrázky a kliparty zdarma, Online hry zdarma, Staré hry online, Super free web games zdarma, Fotografie Heather Locklear, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Pytlík: Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

Další odkazy:

Bayern München
Velikonoční přání Veselé Velikonoce
Tipy na zajímavé weby
Celebrita Brittany Murphy
Obrázek Laborantka
Partnerské internetové stránky
Omalovánky v USA a jejich použití
Doporučené internetové odkazy
Arsenal Football England
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Celebrita Elizabeth Hurley
Casino en línea
Naše tipy na užitečné weby
Sexy Yasmine Bleeth
Charlize Theron

Děkujeme vám za vaši návštěvu.