Tipy na zajímavé weby, informace a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma . Naleznete zde Farmářské hry, Akční gamesky, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Deskovky, Omalovánky, Letecké simulátory, Adventury, Oddechové hry, Střílecí hry, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Logické hry, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky apod.

Internet, síť, informace a zábava

Online adventní magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční zábava, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jídlo, Jarmark, Brno, Staroměstské náměstí, Televize, Tisk, Vánoční hvězda, Vánoční stromeček, Jedle, Santa, Striezelmarkt, Rostliny, Vídeňský punč, Hostina, Vánoční kaktus, Omalovánky, Keramika, Kapr, LED svíčky, Vánoční svícen, Borovice, Košíčky, Windows, Vánoční prostírání, Jmenovka, Vánoční pozadí, Blahopřání, bezlepkové cukroví, Alkoholový kalendář, Plocha, Plzeň apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, země EU, okresy České republiky, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, obecné zkratky, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, vojenské hodnosti apod.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, hyperlinky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Brooke Burke celebrity, R, Stručný encyklopedický slovník, zábava, Obrázek Těhotenství, internet, webové stránky, zdroje informací, Dopravní značky

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. V této jedinečné sbírce naleznete ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země východní Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, země jižní Asie apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

World wide web, internet, informace a zábava

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Dallas Stars, Američan, Olympijský vítěz, Ekonom, Vůdce, Hokejisté, Masový vrah, Nežijící, Prezidenti USA, Romantismus, Vražedkyně, Normalizace, Teolog, Komunista, Dabérka, Producent, Císař, Hejtman, AIDS, Politik, Hejtmani, Kněz, Československo, Hudebnice, Archivář, Diplomat, Voják, Básník, Upálen, Itálie, Válka, Skladatel, Fotograf, Rakousko-Uhersko, Ital, Kancléř apod.

Keywords:Webové html5 hry zdarma, Vlajky států USA, počítače, odkaz, Celebrita Rihanna, Skvělé hry online zdarma, Full HD tapety na PC, Stručný slovník pojmů a termínů, Macedonia, humor, Hry pro nejmenší online, volný čas

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Náš tip, informace a zábava

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Moudrosti, aforismy, rčení, myšlenky, úsloví, moudra, hlášky

Citáty slavných, Moudrosti, aforismy, rčení, myšlenky, úsloví, moudra, hlášky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o manželství, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o víře, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o životě, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o bohu od různých známých osobností.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Klíčová slova: webovky, zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajka Montserratu, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, V, odkazy, Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma, výukové pomůcky, zajímavosti, internetové stránky, Onlinovky zdarma

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky . Mj. na webu naleznete Klasické, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Logické, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Závodní, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Strategie, Střílečky, Oddechové, Pro dívky, Karetní a podobně.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Vtípky, fóry, ftipy, černý humor, vtipné texty, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, fóry, ftipy, černý humor, vtipné texty, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech apod.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, F, URL, Celebrita Alyson Hannigan, M, Státní prapory všech zemí, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Luis Alberto Suárez, Hry pro kluky, kuriozity, weby

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Wallpapery na plochu PC - wallpapery na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapery na plochu PC. vhodné pro počítač, notebook, displej, PC, obrazovka počítače, mobil, monitor, smartphone, mobilní telefon, phablet, ultrabook a pro operační systémy Windows 98, Windows Server 2012, Windows 95, Windows 10, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, macOS, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS. Pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: velkoměsta a noční život, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, fraktály, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, květiny, flóra, stromy, ptáci, Formule 1, fantasy, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupná rozlišení jsou 375x812, 640x480, 360x760, 1920x1440, 1280x1024, 768x1024, 1080x1920, 1440x900, 320x568, 2560x1440, 360x720, 1600x900, 1280x768, 3200x1200, 1440x960, 375x667 atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Síť, informace a zábava

Klíčová slova: V, linky, tipy, zadarmo, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Biografie Angelina Jolie, Dopravní značení, Kliparty pro Office, Počítačové tapety pro Windows, Vlajky spojených států amerických, Superhry a hry online zdarma, Online vánoční webzine, Omalovánky k vytištění pro děti, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Vypadly pojistky: V restauraci. "Nebojte se, to jenom vypadly pojistky," řekl hostinský.

Když si dáš tohle do statusu, tak to budeš mít ve statusu! Dej si to do statusu a sleduj, jak to máš ve statusu!

Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Další odkazy:

Arsenal Football England
jak vyzrát na ruletu
Tipy na Partnerské weby
Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám
Omalovánky pro děti
Tipy na zajímavé weby
Charlize Theron
Odkazy na partnerské weby
Wallpapery, omalovánky, spoření
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázky k svátku
Sportovní tapety na PC
Linky na partnerské weby
Arsenal FC Premiere League
Omalovánky k vytištění pro děti

Děkujeme vám za vaši návštěvu.