Zajímavé odkazy, informace a zábava

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

World wide web, internet, informace a zábava

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Klíčová slova: multimédia, F, internet, Nejlepší školní testy a kvízy, Celebrita Brooke Shields, zeměpis, školství, Online hry pro děti zdarma, Zastave svetovnih držav, zadarmo, Seznam přípon a koncovek souborů, Seznam zkratek a akronymů, Nejlepší online hry zdarma

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Online vánoční magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Hostina, Monitor, Ježíš Kristus, Vánoční stromeček, Kapr, Vosí hnízda, Štědrý večer, Linecká kolečka, Štěstí, Tichá noc, Rumové řezy, Umělý vánoční stromek, Vánoční trhy, Nový rok, Kuba, K Vytištění, Vánoční pozadí, Vánoční kaktus, Osvětlení, Svíčky, Kavkazská jedle, Vánoční světýlka, Husarské knoflíky, Tiskárna, Anděl, Slámový adventní věnec, Sám doma, Desktop, Korálky, Ohňostroj, Štóla apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Náš tip, informace a zábava

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Keywords:Full HD wallpapers na PC, Kliparty pro Office, Online hry zdarma, internetové stránky, Texty přáníček k svátku podle jmen, linky, zábava, Seznam zkratek a akronymů, Mamiko Tayama, pro dospělé, Vlajky jednotlivých států USA, kuriozity

Hlášky, přísloví, bonmoty, moudra, moudrosti, aforismy, motta

Citáty slavných, Hlášky, přísloví, bonmoty, moudra, moudrosti, aforismy, motta, . Naleznete zde citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o lži, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako týmy NHL, okresy České republiky, geocaching, obecné zkratky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, měny, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, úřady a ministerstva, hudební zkratky, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Síť, informace a zábava

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Klíčová slova: tipy, Nejlepší hry pro dívky, info, Mariah Carey, zdarma, A, počítače, Central African Republic, Prapory všech zemí světa, zdroje informací, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Přehled státních vlajek států světa

Fórky, vtipy, vtípky, frky, černý humor, anekdoty

Chcete se pobavit? Fórky, vtipy, vtípky, frky, černý humor, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: murphyho zákony, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, kameňáky apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Tapety na plochu PC - full HD pozadí na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu PC. doporučujeme pro displej, mobilní telefon, ultrabook, PC, mobil, obrazovka počítače, phablet, počítač, tablet, monitor, smartphone a pro operační systémy Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Windows 7, Linux Mint, SUSE Linux, Windows XP, BlackBerry OS, Java ME, Chrome OS, Linux Ubuntu. Počítačové tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, rostliny, letadla, psi a štěňátka, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, noční města, voda a bubliny, zvířata, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, auta, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie. Dostupné rozměry 800x1280, 1280x960, 854x480, 1280x800, 1152x768, 1200x1920, 1920x1080 Full HD, HD 1280x720, 1600x2560, 1800x1440, 1080x1800, 412x846, 1680x1050, Full HD 1080x1920, 1280x854, širokoúhlé 1366x768 atd.

Informace, informace a zábava

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Wallpapery na PC ke stažení - wallpapery na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapery na PC ke stažení. lze použít v notebook, počítač, tablet, monitor, ultrabook, PC, obrazovka počítače, smartphone, mobil, displej, phablet a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Windows NT, Windows 7, Linux Ubuntu, SUSE Linux, Red Hat Linux, Java ME, Windows 10 Mobile, Windows 10, Windows 98. Full HD pozadí ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, ptáci, oceán, moře, pláže, free wallpapers, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, motorky, tenisté a tenistky, květiny, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci. Dostupná rozlišení jsou širokoúhlé 1366x768, 1024x600, 1080x1920, 360x640, 2560x2048, 640x480, 1152x864, 1152x1920, 1600x900, 1440x960, 768x1024, 2560x1600, 1280x960, 1280x854, 1600x1200, 1366x1024 atd.

Klíčová slova: doporučujeme, Online hry zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Nádherná Sara Shimada, pro děti, Stručný encyklopedický slovník, Online hry zdarma, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, Vlajky měst a obcí České republiky, V, Nejlepší tapety na plochu zdarma

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako okresy České republiky, firmy a společnosti, geocaching, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, státy usa, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, mezinárodní organizace, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, měny apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Nejlepší hry pro dívky

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší hry pro dívky Vybírejte z kategorií Omalovánky, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Adventury, Farmářské hry, Logické hry, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Deskovky, Oblíkačky, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, online html5 hry, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry apod.

černý humor, vtipy, fórky, vtipné texty, frky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtipy, fórky, vtipné texty, frky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O manželství, O důchodcích, O mužích, Vtipy o Bohu, O škole, O Somálcích, O Windows, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, Frky ze života, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O ženách apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Klíčová slova: č, Wallpapery na PC ke stažení, Online testy zdarma bez registrace, odkazy, weby, Svatební blahopřání a texty, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, zajímavosti, Dopravní značky, URL, Slovník pojmů Co je to?, výukové pomůcky, La Juventus Football Club, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Test: Tak brzdy jsou hotové, jdu je vyzkoušet.

Při hokejovém zápase náhle vpadne na led právník a vzrušeně oznamuje dvojici hlavních arbitrů: „S výší trestu zásadně nesouhlasím a buďte si jisti, že proti němu podáme odvolání!”

V Černobylu: "Što eto za čúdlik…?"

Další odkazy:

Sítě pro chytráky
Svátky, jmeniny, kalendář
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma
Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu
Partnerské internetové stránky
Tapety na plochu letadla
Tipy na Partnerské weby
Fotografie Gillian Anderson
Zajímavé webové stránky
HTML Online browser games
Omalovánky pro křesťany
Zajímavé internetové odkazy
Tapety na plochu PC zdarma ke stažení
Celebrita Mary-Kate Olsen

Děkujeme vám za vaši návštěvu.