Partnerské weby, volný čas a zábava

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Vše o Vánocích - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční koule, Vánoční prostírání, Keramika, Recepty, Adventní neděle, Omalovánky, Bramborový salát, Vídeňský punč, Třásně, Vánoční koledy, Osvětlení, Písnička, Vánoční tapety, Rostliny, Desktop, Santa Claus, Kameňák, Linux, Vídeň, Monitor, Papírové ozdoby, Šišky, Nový rok, Ohňostroj, Linecká kolečka, Strom, Jmenovky, Přání, Vánoční punč, Sněhová vločka, Osvětlení do oken apod.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Náš tip, volný čas a zábava

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: linky, Vlajky amerických států USA, Pozadí na tablet, Slovník pojmů Co je to?, Online hry zadarmo, Vlajky měst a obcí České republiky, Nejlepší zeměpisné kvízy, pro dospělé, Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky, kuriozity, V, Dopravní značky, doporučujeme

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Síť, volný čas a zábava

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země střední Asie, země jižní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, evropské země a státy, země Afriky apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, výstražné značky apod.

Keywords:URL, Full HD tapety na PC zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, M, Juventus Turín, Prapory regionů a království, Prapory regionů a království, odkaz, Fotografie Rose McGowan, zábava, zeměpis, Státní prapory zemí světa

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak spustit, čím zobrazit, jak otevřít, jak exportovat, jak konvertovat, jak vytvořit, jak převést, kterak editovat, v čem upravit, v čem spustit soubory těchto typů: šablony dokumentů, internet a web, spustitelné soubory, hudební audio soubory, dokumenty, video soubory, systémové soubory, obrazy disků, komprimace dat, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, hyperlinky, F, Sexy Gisele Bündchen, cestování, multimédia, pro děti, Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma, zajímavosti, Vlajky měst České republiky, Nejhranější hry online, Vše o Vánocích

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, značky upravující přednost apod.

Internet, síť, volný čas a zábava

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Hry pro kluky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro kluky . Mj. na webu naleznete Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Klasické, Logické, Závodní, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Sportovní, Karetní, Oddechové, parkování - parkovačky, Pro dívky, Strategie, Střílečky a podobně.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií lékařství, filozofie, věda, státní správa, rodinné a příbuzenské vztahy, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, nadpřirozené osoby, záliby a hobby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, psychologie, fikce a fantasy, zločin a právo, školství a vzdělávání, poruchy, profese a zaměstnání, politika, historie, podnikání a podnikatelé, politici, umělci a umění atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nástroje, bankovnictví, český jazyk, matematika, literatura, jídlo, psychologie, zkratky, školství, sport, kultura, věda, technika, internet, různé, latina, fyzika, hardware, rostliny, počítače, filozofie, materiály, cestování, nemoce atd.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Slovník pojmů Co je to?, Ilustrace, obrázky, SMS přání k svátku podle jmen, obrázková přáníčka ke stažení, Nejhranější hry online, internet, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přání zdarma ke stažení, Wallpapers na plochu počítače, Obrázky vlajek států světa, Free game online hry

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Nej hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Hannah Montana, online html5 hry, Oddechové hry, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Barbie hry, Vaření a smažení, Logické hry, Oblíkačky, Auta a závodní, Letecké simulátory apod.

Vlajky amerických států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Mississippi, Missouri, Wisconsin, Arizona, Nové Mexiko, Minnesota, Iowa, Illinois, Jižní Dakota, Michigan, Jižní Karolína, Severní Dakota, Wyoming, Connecticut, Indiana, Idaho, Maryland, Colorado, Alabama, Virginie, Vermont, Havaj, Georgie, Oregon, Montana, Kansas atd.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Informace, volný čas a zábava

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, webové stránky, Biografie slavných osobností, zadarmo, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Nicole Kidman, Super online kvízy, humor, V, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, weby, zdarma, Filipínská vlajka, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Smrt: Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

Zemřel bohatý žid. Notář čte poslední vůli: "A Karlovi, kterému jsem slíbil, že si na něj vzpomenu v závěti, posílám srdečný pozdrav."

Přijde Žid do obchodu s náboženskými potřebami - rozhodnutý, že přijme křesťanskou víru a že si tedy koupí ten krucifix. Ukáže na jeden a ptá se prodavače, kolik stojí. "Tisíc korun," odpoví prodavač. "Hm, to je moc," řekne Žid. Rozhlídne se a ukáže na jiný: "A kolik by stál tadyhle ten bez toho atleta?"

Další odkazy:

Holly Valance fotky
Omalovánky k vytištění pro děti
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Japan
Shakira
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Kelly Clarkson celebrity
Odkazy na užitečné webové stránky
Arsenal F.C.
Zajímavé webové stránky
Vše pro zvířecí miláčky
Travel in Europe
Partnerské internetové stránky
Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám
Zdarma ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.